Bosch Klima ServisiBosch Klima Servisi İzmir

Bosch İzmir Bölgesi Klima Servisi

Bosch klima servisi hizmetimiz sizlere bosch klima ürünlerinde yaşadığınız teknik arızaları tamir etmek için servis hizmeti veriyor.

Bosch klima genel olarak; ışık arızası, soğutma ya da ısıtma problemi, ses sorunu ve kirlilik problemleri yaratır. Bosch klima servisi olarak biz size bu sorunların çözümünü uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Uygun fiyat ve profesyonel hizmet bosch klima servisi İzmir bünyesinde hizmet veren firmamız tarafından evinizde ya da iş yerinizde sizlere sağlanacaktır. Bosch klima elektrik dalgalanmalarından da etkilenip sorun çıkartabilir fakat biz bosch klima servisi olarak size her türlü teknik sorunda çözüm sağlamak için buradayız.

İzmirin Tüm Bölgelerinde. Uygun Fiyatlarla ve Profesyonel İşçilik. Garantili Orjinal Yedek Parça. Bosch ürünlerinde teknik servis, bakım, onarım hizmeti olarak yanınızdayız.

Hızlı ve Uygun fiyatlara profesyonel teknik destek hizmeti Bosch Klima Servisi olarak da bizim işimiz.

İster evinizde ister iş yerinizde yada şirketinizde.  Her nerede olursa olsun hizmetinizdeyiz. Uzman teknik kadromuz ile atölyemizde yada yerinde vermekten mutluluk duyuyor. Atölyemizde parça değişimi ile onarımı yapılan tüm cihazlara 1 yıl garanti verilmektedir.

Firmamız 10 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız tarafından değiştirilen her parça 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Sürekli değişime ayak uydurmak için personelimiz aldıkları periyodik eğitimler almaktadır. İşimiz sizi memnun etmek.

Hizmet Bölgelerimiz ; ,Alaçatı, Alaybey, Alsancak, Balçova, BalıklıOva, Bayraklı, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Evka1, Evka2, Evka3, Evka4, Evka5, Evka6, Evka7, Foça, Gaziemir, Göztepe, Gümüldür, GümüşPala, GüzelBahçe, Harmandalı, Karabağlar, KaraBurun, Karşıyaka, Karşıyaka, KemalPaşa, Konak, Kuşadası, MaviŞehir, Menderes, Menemen, NarlıDere, Özdere, Pınarbaşı, Sasalı, SeferiHisar, Selçuk, Şemikler, Şirinyer, Torbalı, Ulucak, Ulukent, Urla, Üçkuyular, Üçyol, Yamanlar