bosch-servis

Gürakan Soğutma İzmir

Gürakan Soğutma
Hürriyet Mh. Aydın Hatboyu Cd. No:86 /A
Buca – İzmir

Bosch Servisi Hizmetlerimiz

Klima, Çamaşır Makinası, Bulaşık Makinası, Buzdolabı, Fırın, Ocak, Davlumbaz, Kurutma Makinası, Şofben, Termosifon, Ankastre Ürünler, arıza, tamir ve bakım servisi olarak hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizin tamamı garantilidir.

İzmir’in tüm bölgelerine gezici servislerimizle hizmetinizdeyiz. Bir telefonunuzla oluşturduğumuz ağrıza kaydı ile size en yakın servis hizmeti verecek araç uydu üzerinden adresinize yönlendirilir. Profesyonel hizmet, profesyonel destek, orijinal ürünler.

Firmamız 10 yılı aşkın tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız tarafından değiştirilen her parça 1 yıl garanti kapsamı altındadır. Sürekli değişime ayak uydurmak için personelimiz aldıkları periyodik eğitimler almaktadır. İşimiz sizi memnun etmek.

İster evinizde ister işyerinizde yada şirketinizde her nerede olursa olsun, uzman teknik kadromuz ile atölyemizde yada yerinde vermekten mutluluk duyuyor. Atölyemizde parça değişimi ile onarımı yapılan tüm cihazlaraza tarafımızca 1 yıl garanti verilmektedir.