10 Nisan 2014,
 0

Bosch Şemikler Servisi olarak %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktığımız yolda 10 yılı aşkın süredir Şemikler merkez ve çevre ilçelerinde yedi gün yirmi dört saat esaslı kesintisiz olarak hizmet vermekteyiz. Hedefimize ulaşmamızda bize en çok yardımcı olan ve bizi rakiplerimizden bir adım öne çıkaran özelliğimiz müşterilerimize en kısa sürede ulaşmamızı sağlayan gezici servis araçlarımızdır. Müşterilerimiz firmamız ile iletişime geçtiğinde en yakın gezici servisimiz adrese yönlendirilmekte ve mümkün olan en kısa zamanda sorun tespiti yapılarak gerekli işlemler başlatılmaktadır.

Teknik sorunun büyüklüğüne göre bakım onarım işlemi yerinde gerçekleştirilebilmekte ya da araçlarımız ile en kısa sürede servisimize getirilmektedir. Bu sayede müşterilerin cihazlarından kaynaklanan sorunlar nedeniyle oluşan mağduriyetlerinin minimize edilmesi sağlanmaktadır. Bu işlemler sırasında cihazların genel bakımları da yapılarak mevcut problemler dışında oluşması muhtemel gözüken problemler de belirlenerek müşterilerimiz bilgilendirilmekte ve talep etmeleri durumunda bu problemler için de önlemler alınmaktadır.

Bosch Şemikler Servisimizin en önemli hedefi olan tam müşteri memnuniyetini sağlayabilmek amacıyla tamir edilen cihazlar en geç 2 gün içerisinde yerine götürülerek müşterilerimize teslim edilmekte ve montajı gerçekleştirilmektedir. Müşterilerimiz ilgili cihazları için doldurulan kayıt formu aracılığıyla irtibat numaralarımızdan bizi arayarak cihazlarının durumlarını uzaktan izleyebilmektedirler.

Onarım işlemleri gerçekleştirilirken herhangi bir parçanın yedek parça ile değiştirilmesi gerektiğinde kullanılan tüm parçalar hiçbir ücret talep edilmeden en az bir yıl süre ile Bosch Şemikler Servisi güvencesi ile garanti altına alınmaktadır.

Tüm bu hizmetler buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, klima, termosifon, ani su ısıtıcı gibi tüm Bosch beyaz eşyalar, soğutucular ve ısıtıcılar için geçerlidir. Hizmetlerimizden faydalanmak için müşterilerimizin tek yapması gereken şey site içerisinde bulunan formun doldurulması veya iletişim numaralarından firmamızı aramaktır. Bosch Şemikler Servisi olarak cihazların sadece onarımı yapılmamakta aynı zamanda çalışır durumda olan cihazlarınızın da bakımları yapılmaktadır. Böylece elektrik ve su şebekelerinden kaynaklanan problemler gibi dış etkenler veya cihazların elektronik aksamlarından (çip gibi) kaynaklanan iç etkenler nedeniyle oluşabilecek performans kayıpları engellenerek cihazların çok daha uzun süre yüksek performansta çalışmaları sağlanabilmektedir.

Bosch Şemikler Servisi Ekibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir